MÜŞTERİ GİRİŞİ
GÜVENLİK
SİPARİŞ/TESLİMAT
İADE ŞARTLARI
GİZLİLİK TAAHHÜDÜ VE GÜVENLİK POLİTİKASI
FORMLAR
ONLINE ÖDEME İŞLEMLERİ
SİTE HARİTASI
SYMBOL EL TERMİNALİ
SYMBOL EL TERMİNALİ AKSESUARLARI
SYMBOL GİYİLEBİLİR EL TERMİNALİ
SYMBOL FORKLIFT TERMİNALLER
SICAK SATIŞ SETLERİ
MOBILE DOWNLOADS
TANIMLAR HAKKINDA KISA BİLGİLER
MOBILISH YARDIM
HAKKIMIZDA
VİZYON
MİSYON
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
MÜŞTERİ HİZMETLERİ |   TERMİNAL ARAMA |   ÜRÜNLER |   HABERLER |   BAYİ GİRİŞİ |   MOBOTOM
Ana Sayfa » Katalog Türkiye ' nin hepsi birarada en büyük Mobil Marketi mobilish.com . Sitemiz içinde arayıpta bulamadığınız ürünler için ürün sayfalarının altında bulunan ürün bildirim formlarını kullanabilirsiniz. Sepetim | Ödeme
ÜYE GİRİŞİ
KATEGORİLER
E POSTA LİSTESİ
Kaydol

Sizin İçin Seçtiklerimiz

HABERLER

El Terminali Nedir ?


El Terminali Nedir ?

El terminali, el bilgisayarlarının genel adıdır ve amacı el ile girilen verileri ya da barkod okuyucudan gelen verileri depolayan, yorumlayan ve işleyen, endüstriyel, sağlam ve saha koşullarına uygun el bilgisayarıdır. Saha satış, sıcak satış, depo otomasyonu, market otomasyonu mobil iş çözümleri uygulamalarında kullanılır.

El terminali ikinci el Nedir?

El Terminali ikinci el konusu çok kritik ve önemli ayrıntılara sahip bir konudur. Her marka el terminalinin ikinci eli, her firmanın elindeki el terminali ürünlerinin ikinci eli alınmamalıdır. Firmamız bu alanda danışmanlık hizmeti vermekte ve almayı düşündüğünüz el terminalinin ikinci el değerini tespit etmektedir ve incelemektedir.

El terminali fiyatları

El terminali fiyatları özelliklerine göre, sağlamlığına göre, iletişim protokollerine göre ve markasına göre değişkenlik gösterir. El terminali fiyatları konusunda piyasada uzun yıllardır faaliyet gösteren ve referansları güçlü şirketlerle çalışmak daha sağlıklı sonuç verir. El terminali fiyatları konusunda en iyi yardımı, ana iş kalemi el terminali olan şirketlerden alabilirsiniz. Bilgisayar firmalarının el terminalleri konusunda yeterli bilgisi yoktur.

El terminali programı

El Terminali programı, el terminalinin üzerindeki işletim sisteminden ve hazır gelen programlardan farklı olarak hazırlanan ve merkezdeki yazılımınıza el terminali ile girdiğiniz girdileri aktarmaya yarayan ara programdır. Yani bir merkez programınız varsa (ERP ya da muhasebe programı) bu programı el terminaline yükleyip çalıştıramazsınız, ihtiyacınız, el terminaline özel geliştirilmiş bir ara yazılımdır.

El terminali fiyat

El terminali fiyat konusu önemlidir. Çünkü ucuz olduğu için bir el terminalini tercih etmeniz durumunda bir süre sonra daha fazla bir maliyete girip en başta almanız gereken el terminalini almak zorunda kalabilirsiniz. Böylece bir buçuk, iki kat maliyet ödemiş olursunuz. Fiyatta dikkat etmeniz gereken bir başka önemli nokta da öncelikle sizin için en iyi ürünü bulup, sonra onun konfigürasyonu üzerinden fiyat araştırmaktır.

El terminali yazılımı

El terminali yazılımı normal yazılımlardan biraz daha farklı kodlama tipine sahip bir yazılımdır. Masaüstü bilgisayarda çalışan yazılımlar el terminallerinde çalışmaz. Bu nedenle el terminali yazılımı konusunda uzman bir şirketle çalışmak gerekmektedir.

El terminali kullanımı

El Terminali kullanımı kolay olup kısa bir eğitim süreciyle ilkokul mezunu düzeyinde bir kullanıcının bile kısa sürede el terminali kullanımına başlaması sağlanabilmektedir.

El terminali programlama

El terminali programlama, el terminalinin üzerindeki işletim sisteminden ve hazır gelen programlardan farklı olarak hazırlanan ve merkezdeki yazılımınıza el terminali ile girdiğiniz girdileri aktarmaya yarayan ara programın kodlanmasıdır. Uzman kurumlarla çalışmak gerekmektedir.

El terminali barkod okuyucu

El terminali barkod okuyucu birbirine karıştırılan kavramlardır. El terminali, içinde barkod okuyucu modülü içermektedir. Barkod okuyucu ise el terminali kadar akıllı bir cihaz olmayıp sadece okuduğu barkodu bağlı olduğu bilgisayara göndermektedir.

 

TELEFON VE FAKS
TEL : 0 224 225 57 27
FAKS : 0 224 225 51 75
2. El İlanları
3G Nedir?
Teknik Servis
El Terminali Nedir ?
>>> Tüm haberleri listele
HABERLER

»» TELEFON VE FAKS
TEL : 0 224 225 57 27
FAKS : 0 224 225 51 75»» 2. El İlanları

Önemli Duyuru:

2. El İlanlarınız 2010 Haziran ayından itibaren ücretsiz olarak yayınlanacaktır.

 
»» 3G Nedir?
GPRS'in bir adım sonrası...


»» Teknik Servis
Teknik Servis Verdiğimiz Modeller
Motorola / Symbol El terminali
Mobile Compia M3 El terminali
Mobile Compia M3 Plus El terminali
Casio El terminali
Datalogic El terminali
Newland El terminali
Pitech El terminali
WideFly Cep Bilgisayarı


»» El Terminali Nedir ?»» Yedek Parça Temini
Her Türlü Marka Model El terminali için;
Batarya
Aktarım Şarj Ünitesi (Cradle)
Power Supply
Araç Şarj Ünitesi
Kalem
Dokunmatik Ekran
Barkod Okuyucu
Satışımız vardır


»» Ticari Yazılım Entegrasyonu

Logo Uyumlu El Terminali
LOGO Uyumlu El Terminali
Tiger Uyumlu El Terminali
Mikro Uyumlu El Terminali
Netsis Uyumlu El Terminali
Eta Uyumlu El Terminali
Özel Çözümler
»» 2. El El terminali
Farklı marka ve modellerde 2. El el terminallerimiz için bizimle iletişime geçiniz!


»»

mobotom@hotmail.com
ONLINE DESTEK
Tüm Sorularınız için MSN listenize ekleyebilirsiniz!

ANKET
El Terminali ve Barkod Sistemlerinden hangi alanda faydalanıyorsunuz?


Size Özel Promosyon

MÜŞTERİ HİZMETLERİ |   TERMİNAL ARAMA |   ÜRÜNLER |   HABERLER |   BAYİ GİRİŞİ |   MOBOTOM

© YENİNESİL MOBİL OTOMASYON SİSTEMLERİ DONANIM İŞLETİM YAZILIM BİLGİSAYAR ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ .
Adres : Ahmet Hamdi Tanpınar Cad. Burçin 2 İş Hanı Kat 4 Daire:17 BURSA
Telefon : 90 224 225 57 27 Faks : 90 224 225 51 75
E-Posta : info@elterminaliburada.com Web : http://www.elterminaliburada.com

Gizlilik Sözlesmesi


m3 plus el terminali casio it3000 el terminali tiger uyumlu yazılımı m3 7100 el terminali newland pt980 el terminali compia el terminali dt350 el terminali lx300 yazıcı seti mc 65 el terminali datamax barkod yazıcı m3t pil motorola 3090 el terminali m3 yedek pil logo uyumlu yazılım casio it 3100 el terminali m3 cradle m3t el terminali zebra barkod yazıcı yazıcılı el terminali datalogic el terminali elterminali symbol el terminali widefly el terminali adp 400 araçta muhasebe 2. el el terminali barkod yazıcılar mc 9000 el terminali argox barkod yazıcı newland el terminali el terminali yazılımı m3t 6700 el terminali datalogic kyman el terminali motorola 5131 access point datalogic scorpio el terminali barkod etiket depo yazılımı wf 35 el terminali mc 9500 el terminali casio it 800 el terminali mc 70 el terminali mikro uyumlu yazılım sipariş toplama m3 7500 el terminali symbol barkod okuyucu motorola 3190 el terminali motorola pil m3 pos el terminali mm3 el terminali el terminalleri barkod okuyucu mc 75 el terminali mobile compia m3 el terminali market el terminali karekod barkod okuyucu casio el terminali adp400 yazıcı seti ucuz el terminali el terminali fiyatları pt 2030 el terminali motorola barkod okuyucu el terminali programı m3 6500 el terminali barkod okuyuculu el terminalleri motorola el terminali m3 el terminali m3 8800 el terminali lx300 araçta muhasebe sıcak satış yazılımı